Trenerzy

programme concept

trainer team

Magdalena Kania (ONA)

jest absolwentką filologii angielskiej. Od ponad 20 lat uczy z niegasnącą pasją. Pracę w zawodzie nauczyciela rozpoczęła w 1994 w Liceum Ogólnokształcącym w Rybniku. Dwa lata później, w 1996 roku, założyła własną szkołę językową ‘SJO ant’, w której jest dyrektorem metodycznym i aktywnym lektorem. Doświadczenie w pracy metodyka i trenera nauczycieli rozpoczynających pracę w zawodzie doprowadziło ją do uczestnictwa w DOS-ELTea Teacher Trainer Academy 2.0, którą z sukcesem ukończyła w marcu 2016. We wrześniu 2016 dołączyła do zespołu DOS jako trener i organizator szkoleń i konferencji.

Jako nauczyciel języków obcych Magda stawia na nauczanie zorientowane na ucznia, zgodne z najnowszymi badaniami na temat pracy mózgu i uczenia się. Pracuje z wszystkimi grupami wiekowymi, ale największą satysfakcję czerpie z nauczania dorosłych i młodzieży. Uwielbia wyszukiwać materiały i pomoce edukacyjne, a jeszcze bardziej tworzyć je od zera specjalnie dla swoich słuchaczy, co stało się jej specjalnością i znakiem rozpoznawczym.

Łukasz Knap (ON)

jest nauczycielem języka angielskiego od 2006, od momentu ukończenia studiów nauczycielskich na PWSZ w Nowym Sączu. Jest absolwentem Akademii Metodyka PASE i DOS-ELTea Teacher Trainer Academy 2.0. Uczy we wszystkich grupach wiekowych i na wszystkich poziomach zaawansowania. Pracował w gimnazjach w Lubyczy Królewskiej i Narolu oraz w szkołach językowych w Warszawie, Krakowie i Salamance. Uczył też studentów Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania oraz Collegium Civitas. 

Łukasz szczególnie lubi pracę z młodzieżą, kursy specjalistyczne oraz nauczanie on-line. Od 2011 prowadzi szkolenia dla nauczycieli, nie tylko językowców, z efektywnego wykorzystania technologii w nauczaniu. Napisał program praktycznego kursu gramatycznego dla sieci szkół Empik School.  Prezentował swoje pomysły na konferencjach: English Teaching Market, IATEFL i TWIST. Obecnie jest metodykiem kursów on-line w British School Wawer. Prywatnie zajmuje się fotografią mobilną,  tworzeniem blackout poetry (wierszy z odzysku), oraz nauką języka hiszpańskiego.