Trenerzy

Trener prowadzący

Gosia Kwiatkowska

Uczy języka angielskiego od 2009 roku. W tym czasie poznała dziesiątki wspaniałych uczniów i inspirujących nauczycieli,  pracowała w 4 krajach i założyła jednego bloga. Lesson Plans Digger to jej miejsce w sieci gdzie od 2015 roku publikuje gotowe plany lekcji i dzieli się pomysłami na zajęcia angielskiego dla dorosłych i młodzieży. W styczniu 2018 czasopismo ET Professional doceniło jej blog jako jeden z najbardziej interesujących dla anglistów.
Obecnie mieszka w Warszawie gdzie uczy w szkole Lang LTC i prowadzi zajęcia online.

Autorzy projektu

Marta Rosińska

Dyrektor Merytoryczny DOS ELTea
Absolwentka Filologii Angielskiej UŁ, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie w Edukacji Uniwersytet Cambridge, starszy wykładowca na Uniwersytecie Łódzkim, Dyrektor Metodyczny w English Language Centre, UŁ, doświadczony trener metodyczny, autor podręczników i materiałów edukacyjnych dla młodzieży, współtwórca, mentor i koordynator programów Teacher Trainer Academy i ELT Author Academy, współtwórca programu szkoleniowego dla edukatorów BrandU, twórca zamkniętej grupy merytorycznej na FB High Impact Teachers, nauczyciel z PASJĄ!  

Grzegorz Śpiewak

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i University of Essex. Stypendysta Fundacji Sorosa i Fundacji Batorego. Wykładowca (1992 – 1999), adiunkt (2000 – 2011), dyrektor ds. praktycznej nauki języka angielskiego i CLIL (2010-2011) w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2011 do 2015 wykładowca w programie on-line MATESOL w nowojorskiej uczelni the New School for Social Research. Konsultant ds. projektów akademickich i naczelny doradca metodyczny wydawnictwa Macmillan Education na Europę Centralną i Wschodnią. Trener, doradca ds. metodyki nauczania, autor i recenzent materiałów dydaktycznych i akademickich, popularyzator nauczania języków obcych. Były prezes Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland, obecnie członek komitetu honorowego. Laureat European Language Label 2012 za projekt „Angielski dla rodziców” (deDOMO Education) oraz European Language Label 2016 za projekt „YOUNGSTER” (Macmillan/ EFRWP). Nominowany do ELTON 2016 - British Council Local Innovation Award za projekt „Teacher Trainer Academy” (DOS-ELTea).

Koordynator projektu

Magdalena Kania

Magdalena Kania od ponad 20 lat uczy z niegasnącą pasją. Pracę w zawodzie nauczyciela rozpoczęła w 1994 w Liceum Ogólnokształcącym w Rybniku. Dwa lata później założyła własną szkołę językową ‘SJO ant’, w której jest dyrektorem metodycznym i aktywnym lektorem. Doświadczenie w pracy metodyka doprowadziło ją do uczestnictwa w DOS-ELTea Teacher Trainer Academy 2.0, którą z sukcesem ukończyła w marcu 2016. We wrześniu 2016 dołączyła do zespołu DOS-ELTea jako trener i Projects Manager. Ma na swoim koncie kilka wystąpień na konferencjach IATEFL, PASE oraz  konferencjach DOS-ELTea (On-line, ONA off-line, Teacher Level Master, Engage Level Master).