Angelika Skotnicka

Jestem nauczycielem języka angielskiego, który nauczył się oddychać po angielsku, a teraz tę wiedzę przekazuję moim uczniom. Angielski jest moją pasją od zerówki i to właśnie z tego powodu zdecydowałam się uczyć na wszystkich możliwych poziomach, ponieważ z językiem trzeba być ciągle na bieżąco.

Prowadziłam szkolenia na festiwalu HR zorganizowanym przez koło Personalni Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dwa lata temu zdecydowałam się otworzyć swoją własną szkołę języka angielskiego, gdzie uczniowie pozyskują  wiedzę na podstawie metody iHUS (iHEAR-iUNDERSTAND - iSPEAK) czyli SŁYSZĘ -> ROZUMIEM -> MÓWIĘ.

Od niedawna piszę artykuły do magazynu dla nauczycieli The Teacher oraz do e-gazety Cool School Nauczyciele Nauczycielom. Obecnie należę również do zespołu  merytoryczno - dydaktycznego, który zajmuje się tworzeniem treści do aplikacji mobilnej uczącej języków obcych.
We wrześniu 2016 roku wydałam książkę pt. „Masz Tę Moc” o wizualnym ilustrowaniu swoich myśli. To jednocześnie poradnik dla ucznia (jak dobrze bawić się w szkole) i dla rodziców (jak dziecku w tym pomóc ). Jestem również współautorem projektu Nevermind - marki zeszytów oraz skechbooków, które ułatwiają nauczycielom, rodzicom oraz uczniom zgłębienie kwestii  myślenia wizualnego.